Sportowy rok szkolny 2022/2023 zakończony

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy najlepszą szkołą powiatu w rywalizacji sportowej szkół, prowadzonej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. W tym roku walka była niezwykle zacięta i w ostatniej chwili, rzutem na taśmę wyprzedziliśmy  Szkołę Podstawową nr. 2 w Kolbuszowej, uzyskując 418 pkt i zapewniając sobie po raz trzeci z rzędu tytuł mistrzów powiatu. W klasyfikacji końcowej, zajęliśmy 43 miejsce na 606 szkół ze 147 gmin i wszystkich 25 powiatów naszego województwa ujętych w zestawieniu. Dla zainteresowanych, zamieszczam link, pod którym znajdziemy końcową klasyfikację.

Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz wspaniałe rezultaty, jakie w tym roku osiągnęli, jednocześnie życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.👏👋

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status