Wycieczka do ParkuMani w Krośnie

5 maja 2023 roku oddziały: 0A, 0B oraz klasa 2B wybrały się na wycieczkę do ParkuMani w Krośnie czyli Parku Rozrywki dla Dzieci. Dzień był wyjątkowo ciepły, a miejsce sprzyjało świetnej zabawie.
Wspólne wyjazdy to bez wątpienia niesamowite przeżycia, pełne emocji i niezapomnianych wrażeń. Dla uczniów czas spędzony w parku rozrywki to świetna okazja do oderwania się od codzienności życia szkolnego. To również czas na zacieśnianie więzi koleżeńskich i integracja podczas wspólnej zabawy. Uczniowie klasy 2B wraz z wychowawcą jako organizatorzy zdecydowali się na wybranie właśnie takiego miejsca, aby każdy uczestnik wycieczki był zadowolony i z przyjemnością wspominał ten czas. A co jest najlepsze dla dziecka? I tego małego i dużego? Oczywiście ZABAWA. Każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Był labirynt, jazda gokardami, zjazd na tyrolkach, mini park linowy i wierze widokowe, trampoliny, zjeżdżalnie i oczywiście rowerki wodne, które łącznie z gokardami były najbardziej obleganą atrakcją. W trakcie pobytu dzieci odpoczywały pod parasolami, gdzie zajadały z apetytem swoje przekąski i korzystały z tamtejszego sklepiku robiąc pamiątkowe zakupy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status