Relacja 1/16 Pucharu Polski

W dniach 28-30.04.2023r. uczennice SP Cmolas reprezentując KS Tempo Cmolas uczestniczyły w Kielcach w 1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek. Zawody były na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanym faworytem była drużyna z Korony Handball Kielce, która wygrała wszystkie mecze pokonując w finale Pogoń 1945 Zabrze. Obie drużyny awansowały do dalszych rozgrywek Mistrzostw Polski.
Nasze zawodniczki spisywały się bardzo dzielnie, choć przegrywały, walczyły do samego końca. Dla nas największym zwycięstwem było uczestnictwo w tym turnieju oraz sam fakt bycia najlepszą drużyną na Podkarpaciu. Należy także podkreślić sam pobyt w najlepszej Szkole Mistrzostwa Sportowego w piłce ręcznej w Polsce daje dużą satysfakcję. Przed nami kolejne wyzwania już w środę  10 maja o godz.9.30. w naszej szkole odbędą się  Finałowe Wojewódzkie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Gratulujemy siły walki i zapraszamy do kibicowania.

Wyniki meczów:

  1. KS Tempo Cmolas – Pogoń 1945 Zabrze  5: 29  (3:16)
  2. KS Tempo Cmolas –  KMKS Kraśnik  14: 42 (23:7)
  3. KS Tempo Cmolas – Korona Handball Kielce 13:38 (5:19)
  4. Korona Handball Kielce – KMKS Kraśnik 37:19 (19:8)
  5. Korona Handball Kielce – Pogoń 1945 Zabrze 24:22 (7:9)
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status