Kolejny finał przed nami

Nie po raz pierwszy już w tym roku szkolnym, nasi uczniowie stanęli na najwyższym stopniu podium podczas kolejnych zawodów sportowych. Tym razem w odbywających się w Kolbuszowej, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej, reprezentacja chłopców nie miała sobie równych i zagwarantowała sobie prawo startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek na stadionie MOSiR-u w Stalowej Woli.

Słowa uznania należą się również dziewczętom, które w bardzo okrojonym składzie, (osłabione brakiem koleżanek, które w tym samym czasie walczą o medale w finale ogólnopolskim w piłce ręcznej), nie poddały się i dzielnie walcząc uzyskały drugie, jakże istotne w takim zestawieniu personalnym  miejsce. Obydwu zespołom gratulujemy a za chłopców trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na zbliżających się zawodach wojewódzkich.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status