Ogromny sukces Jagody Urban w ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Juniorów

“Do not confuse my silence with ignorance, my calmness with acceptance or my kindness with submissiveness. For compassion and tolerance are not a sign of weakness, but of strength.”

To jeden z tematów tegorocznej właśnie zakończonej ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów. Do wypowiedzi na ten temat w nagranym filmie, należało jeszcze (w sumie) zdać cztery testy sprawdzające wiedzę z gramatyki i słownictwa języka angielskiego, przygotować odpowiedzi na 66 tematów i odpowiedzieć na nie w trakcie dwóch ustnych egzaminów i „już” można się było cieszyć z dotarcia do końca. A wszystko to zawarło się w trzech etapach rozpoczętych 21 listopada 2022 i zakończonych 31 marca 2023.

Z dumą informujemy, że kapituła Olimpiady przyznała naszej uczennicy JAGODZIE URBAN (kl. 8a) tytuł finalistki tej Olimpiady!

To wielki sukces, którego szczerze gratulujemy.

Finaliści i laureaci ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów są zwolnieni z części językowej egzaminu ósmoklasisty i przyjmowani są do szkół średnich w pierwszej kolejności.

Jagoda dołączyła do Oliwii, Aleksandry i Amelii, czyli grona naszych dotychczasowych laureatek ubiegłorocznych edycji tej Olimpiady.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status