Kartki świąteczne i stroiki wielkanocne dla Przyjaciół naszej szkoły

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Samorząd Uczniowski przy współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas przygotował kilkadziesiąt karek z życzeniami, które zostały rozesłane i rozniesione do wszystkich instytucji działających na terenie gminy Cmolas, jak również do osób, które pracowały w naszej szkole. Nie zabrakło stroików wielkanocnych, które zostały wykonane przez naszych uczniów.

Przewodnicząca szkoły– Jagoda Urban i zastępca- Roksana Jachyra  miały przyjemność złożyć wszystkim życzenia, a zarazem doświadczyć miłych wrażeń. Słowa wdzięczności i serdeczności płynące prosto z serca pokazały nam, jak ważne są takie chwile dla osób, które przez długie lata były związane z naszą placówką.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za współpracę i nieopisane zaangażowanie w wykonanie efektownych kartek wielkanocnych i stroików.

Drodzy Uczniowie! Po raz kolejny udowodniliście, że jesteście otwarci na podejmowanie kolejnych inicjatyw.  Z całego serca Wam dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę😊

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status