Wycieczka do Multikina i Parku Trampolin

30 marca klasy szóste uczestniczyły w wycieczce do Multikina i Parku Trampolin. Pierwszym puntem programu był film pt. ,,Za duży na bajki”. Promował on zdrowy styl życia i samodoskonalenie. Pokazał, jak ważne są w życiu pasje. Opowiadał o braterstwie, dorastaniu i sile przyjaźni.
Drugim punktem programu był Park Trampolin. Naszym głównym celem było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.
Przed wejściem na główną halę szóstoklasiści mieli rozgrzewkę pod okiem profesjonalnych  trenerów. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Następnie, pod okiem instruktorów,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia. Próbowali robić salta.

Pobyt w Parku Trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą. Z pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wychowania fizycznego była ciekawym doświadczeniem. Największą zaletą tego miejsca jest niezależność od pogody. Pobyt w tym obiekcie dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.
Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami  na twarzach.
Opiekunami wycieczki do Mielca były panie: Maria Bryk, Beata Jabłońska, Edyta Urban.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status