Siatkarki z medalem

Pod znakiem rywalizacji  siatkarzy i siatkarek stały dwa ostatnie dni tygodnia szkolnego. Wczoraj dziewczęta a dzisiaj chłopcy, wzięli udział w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce. Jako najlepsze drużyny powiatu, jechaliśmy z nadziejami na awans do półfinału wojewódzkiego. Niestety ta sztuka nie udała się żadnej z reprezentacji, choć dużo bliższe wywalczenia drugiego, premiowanego awansem miejsca były dziewczęta, które mimo braków kadrowych, dwóch podstawowych zawodniczek, do końca walczyły o awans. Były tego bardzo blisko, niestety w ostatnim decydującym meczu turnieju, uległy swoim rywalkom i ostatecznie w rozgrywanych w Sędziszowie Małopolskim zawodach, zajęły 3 miejsce.

Gorzej poszło chłopcom, którzy w dniu dzisiejszym rywalizowali w Niedźwiadzie Dolnej (powiat ropczycko – sędziszowski) i nie udźwignęli presji. Ostatecznie  mimo bardzo dobrego początku turnieju, zajęli 4 miejsce i zakończyli tym samym swoją tegoroczną przygodę z siatkówką w ramach rywalizacji szkół, pod patronatem Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego.

Niemniej dziękujemy za sportową rywalizację oraz gratulujemy dotarcia do tej fazy zmagań, co wcale nie było zadaniem łatwym.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status