Zatrzymaj się, wystarczy tak niewiele…

Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie prowadzi aktualnie kampanię 1,5% podatku. Pod opieką Hospicjum jest stacjonarnie 20 pacjentów, natomiast personel medyczny dojeżdża do 42 rodzin na terenie województwa podkarpackiego. Prowadzona jest również Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczną „Tęczowy Domek” pod której opieką jest 26 dzieci.  Dzięki środkom zebranym w ramach 1,5% podatku Hospicjum jest w stanie zapewnić swoim podopiecznym oraz ich rodzinom kompleksową opiekę medyczną. W jej zakres wchodzi m.in. zakup specjalistycznego sprzętu (koncentratorów tlenu, respiratorów, ssaków medycznych itp.), drobnego sprzętu medycznego oraz leków jak również opieka zapewniana przez personel, do którego należą: lekarze, pielęgniarki, opiekuni medyczni, fizjoterapeuci oraz psychologowie.

Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie w/w Hospicjum poprzez przekazanie 1,5% podatku. Poniższy link do strony internetowej Hospicjum zawiera informacje dotyczące programów dedykowanych przekazaniu 1,5% podatku na rzecz organizacji oraz informacje na temat przeznaczenia uzyskanych środków: https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/formy-pomocy/1-podatku/

1,5 % podatku

W imieniu swoim i dzieci objętych opieką hospicjum dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w prowadzone przez fundację  działania.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status