Przedszkolak bezpieczny w sieci

Dzieci z klasy 0 A i 0 B, w ramach zajęć, realizowały Projekt “Przedszkolak bezpieczny w sieci”. Celem głównym projektu było przybliżenie dzieciom nazw mass mediów, zwrócenie uwagi  na  niebezpieczeństwa jakie  czyhają na nich w internecie oraz jak bezpiecznie korzystać z telewizji, komputera i telefonu.

W ramach ewaluacji działań realizowanych w czasie trwania  projektu,          22. 02.2023 r.  odbyło się spotkanie z Panem  Policjantem, tatą Igora. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały informacji na temat co powinny robić, aby być bezpiecznym w sieci. Pan policjant zwrócił szczególną uwagę na to, aby dzieci zawsze korzystały z zasobów internetu pod kontrolą rodziców.   Następnie przedszkolaki   odpowiadały na pytania, zadawane przez policjanta i wychowawczynie oraz dzieliły się wiadomościami, które już posiadały, na temat korzystania z mass mediów.

Na zakończenie tego wspaniałego spotkania, dzieci otrzymały od gościa kolorowe naklejki, dyplomy ora słodkie cukiereczki, a kilkoro z dzieci już zadeklarowało, że w przyszłości też zostaną policjantami i policjantkami.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status