Mistrzowie Powiatu w Siatkówce

W dniu dzisiejszym gościliśmy najlepsze drużyny powiatu kolbuszowskiego w siatkówce chłopców, które rywalizowały o prawo gry w zawodach rejonowych. W turnieju udział wzięły zespoły z Cmolasu, Majdanu Królewskiego oraz Widełki. Nasza drużyna jako gospodarz,  nie była zbyt gościnna,  gdyż zdecydowanie, bez straty seta okazała się najlepszą w turnieju i to ona uzyskała awans do dalszego etapu zmagań, jednocześnie zapewniając sobie tytuł Mistrzów Powiatu.

To już kolejny tytuł tej drużyny, która wygrała wszystkie najważniejsze gry zespołowe w jakich brała udział. Jako pierwsi w historii zostali mistrzami powiatu w piłce ręcznej, koszykówce i siatkówce w jednym roku szkolnym.

Miejmy nadzieję, że w ich ślady pójdą dziewczęta, które za tydzień również będą rywalizować o miano najlepszych w powiecie a brakuje im tylko, podobnie jak do dzisiaj  chłopcom, zwycięstwa w piłce siatkowej.

Trzymamy kciuki za dziewczęta oraz dziękujemy chłopcom za walkę i osiągnięty sukces.

Wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco:

Cmolas – Majdan Królewski 2:0 (25:12)(25:12)

Widełka – Majdan Królewski 2:0 (25:22)(27:25)

Cmolas – Widełka 2:0 (25:16)(25:10)

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status