“Szkoła z Pasją” w naszej szkole …

 

W dniu dzisiejszym w hali OWiR-u uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkać się z mistrzem świata w ramach projektu “Szkoła z Pasją”. Mistrzem, który nas odwiedził, prezentując swoją pasję był SZYMON SKALSKI – dwukrotny Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w  Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Szymon należy do grona najbardziej utytułowanych zawodników na świecie w tej dyscyplinie. Wydarzenie poprowadził MR.ROBOT czyli GRZEGORZ PITTNER – Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca), który chyba w sposób szczególny przypadł do gustu przede wszystkim żeńskiej części widowni … Mrugająca twarz Uśmiechnięta twarz z oczami w kształcie serca

Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście rowerowego akrobaty – KRYSTIANA HERBY – sześciokrotnego rekordzisty Guinnessa, Rekordzisty Świata oraz rekordzisty Estonii i Ukrainy, a także dwukrotnego półfinalisty programu Mam Talent! Spotkanie miało także wymiar edukacyjny, gdyż oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie poznali również historię jego pasji i jak to się stało, że chłopak pochodzący z małej wsi koło Olkusza został najlepszym zawodnikiem na świecie. Jak wspomniał Krystian, żaden z Nich nie miał w życiu łatwo … a to, do czego doszli zawdzięczają przede wszystkim wielkiej pasji i ciężkiej pracy. Chłopaki motywowali dzieci i młodzież do większej aktywności, promocji zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałaniu uzależnieniom oraz integracji uczniów.  Na zakończenie spotkania wszyscy widzowie otrzymali pamiątkowe plakaty z autografem mistrza oraz mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć!

Na półmetku imprezy do wspólnej zabawy dali się namówić również nauczyciele! Wielki szacunek i ogromne 👋 👋👋 dla Pani Basi, Pana Piotra i Pana Grzegorza oraz księdza Roberta ❤️ 💪💪💪

 

Autor wideo p. P. Jóźwik

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status