Sukces uczennic naszej szkoły w programie “Nie zagubić talentu”

        Program „Nie zagubić talentu”  skierowany jest do utalentowanej młodzieży szkół podstawowych i średnich położonych na terenie województwa podkarpackiego posiadających wybitne i udokumentowane osiągnięcia naukowe na szczeblu ogólnopolskim lub co najmniej wojewódzkim, Program jest w całości finansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego i ma na celu rozwój uzdolnień i zainteresowań uczniów szkół województwa podkarpackiego.

Z radością informujemy, że dwie z naszych uczennic, ubiegłoroczne laureatki ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów, Amelia Maciąg (8A) oraz Aleksandra Kłosowska (obecnie uczennica I LO im. ks. St. Konarskiego w Rzeszowie) za swoje osiągnięcia otrzymały nagrody pieniężne. Serdecznie gratulujemy, gdyż  konkurencja była ogromna i tym bardziej cieszy docenienie przez Kapitułę Programu sukcesu naszych uczennic w Olimpiadzie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status