Festiwal Teatrów w Trzęsówce

4 grudnia (niedziela) nasi uczniowie z kl. IV-VI wzięli udział w Festiwalu Teatrów w Trzęsówce. Odegrali sztukę  pt. ,,Królewna Śnieżka”, w której nie zabrakło pozytywnych wrażeń. Pomimo wcześniejszych problemów zdrowotnych udało się wystąpić na deskach teatralnych i wzruszyć widzów, którzy przybyli na nasz występ.

Uroczysta Gala Festiwalu Teatrów jest zaplanowana na 29 stycznia 2023 r., więc wtedy dowiemy się, które miejsce zajmiemy. Bez względu na wynik jestem bardzo dumna z naszych uczniów, którzy potrafili wcielić się w role bohaterów baśni i odegrać je najlepiej, jak tylko potrafili.

Szczególe podziękowania kieruję również do P. Magdaleny Wilk i P. Aliny Stec, które mimo problemów zdrowotnych przygotowały piękną scenografię. Niestety, nie mogły być z nami, dlatego P. Katarzyna Lewandowska pomogła nam  przygotować dekorację , za co też z całego serca dziękuję.

Oto lista aktorów:

Narrator – Zuzanna Olko kl. VIb
Królowa  – Amelia Janus kl. VIb
Królewna  – Oliwia Miroś kl. VIb
Krasnoludki: Barbara Górecka, Dominik Górecki, Sylwia Magda, Zuzanna Maciąg – kl. IVb, Pola Wit, Jakub Lubera, Piotr Kosiorowski – kl. IVa
Królewicz – Dorian Bańka – kl. Va
Myśliwy – Patryk Skrzypczak – kl. VIb

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status