Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada chętni uczniowie i pracownicy naszej szkoły mogli przyjść ubrani na żółto, aby rozświetlić zimny listopadowy dzień. Oprócz tego działała Poczta Życzliwości i Pozdrowień, gdzie przedstawicielki SU podczas przerw śródlekcyjnych rozdawały karteczki z miłymi słówkami i pozdrowieniami koleżankom, kolegom, nauczycielom i pracownikom placówki. (Należy nadmienić, że przed dwa dni uczniowie mogli wrzucać miłe słówka do specjalnej skrzynki, która została przygotowana przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Jagodę Urban z kl. VIII a). Na szkolnych korytarzach były poprzyklejane piękne sentencje i słowa krzepiące nasze serca😊

W tym dniu każdy uczeń mógł zagłosować na NAJŻYCZLIWSZEGO UCZNIA lub UCZENNICĘ NASZEJ SZKOŁY. Wystarczyło wrzucić  karteczkę z imieniem i nazwiskiem do specjalnej skrzynki.

Ten zaszczytny tytuł zdobyła Gabriela Skrzypczak z kl. VIII a😊Gratulujemy!!!

Mamy nadzieję, że powyższe akcje pokazały naszym uczniom, że drobne gesty życzliwości nie wymagają od nas wiele wysiłku, a potrafią ,,wyczarować” pokłady uśmiechu i dobra wokół nas.

Przesłanie akcji jest proste; bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta😊

Warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra. Bycie miłym, okazywanie wsparcia, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!!!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status