SUKCESY SPRTOWE PIŁKAREK RĘCZNYCH

W dniach 19-20 października w Rzeszowie Szkole Podstawowej nr 18 odbył się IV Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt z cyklu ,,RĘCZNA JEST SUPER”.
W pierwszym dniu zawodów tj.; 19 października w kategorii kl.VI zajęliśmy I miejsce, w drugim dniu 20 października w kategorii kl. VIII,  zajęliśmy 3 miejsce.
W pierwszym dniu startowały następujące szkoły: SP 18 Rzeszów, SP18 Rzeszów II, SP s. Pijarek w Rzeszowie, SP 29 Rzeszów.
Naszą szkołę w kategorii klas VI i młodsze reprezentowały:  Czachor Oliwia, Jadach Aleksandra, Lubera Kinga, Pachucka Ewelina, Rzeszutek Maja wszystkie kl.5A, Maciąg Julia kl. 5B,  Drapała Zuzanna, Guźda Anna, Sobolewska Natalia kl.6A, Janus Amelia, Piłat Dominika kl.6B, Jachyra Kinga kl7A. Za bardzo dobra grę, wyróżnienie dostała Zuzanna Drapała. Najlepszą zawodniczką turnieju została Kinga Jachyra.
Wyniki spotkań które dały nam zwycięstwo:
1. SP Cmolas : SP s. Pijarek                5:4
2. SP Cmolas :  SP 18 Rzeszów II    4:2
3. SP Cmolas : SP 29 Rzeszów         5:4
W drugim dniu turnieju w którym zajęliśmy 3 miejsce brały udział następujące drużyny: SP 18 Rzeszów, SP Dzikowiec, SP Dynów, Sp s. Prezentek Rzeszów, SP Pruchnik,
SP Cmolas. Naszą szkołę reprezentowały: Halat Julia, Mokrzycka Kornelia, Ozga Paulina, Pakłos Julia, wszystkie kl.7A, Chmielewska Klaudia, Gazda Aleksandra, Róg Aleksandra, kl. 8A,  Drapała Roksana, Magda Jagoda, Mycek Milena, Sadecka Gabriela, kl. 8B
Rywalizacja była bardzo zacięta, ponieważ spotkały się nailepsze zespoły województwa podkarpackiego.
Wyniki meczów, które dały nam 3 miejsce:   Eliminacje:
1. SP Cmolas        :  SP s. Prezentek            16 : 1
2. SP Cmolas        :  SP Pruchnik                  5: 5
3. SP Pruchnik     :  SP S. Prezentek            17: 2
W związku z tym, że drużyna SP Pruchnik rzuciła jedną bramkę więcej od naszej, zajęła  1 miejsce w grupie. W finale wygrali z SP Dynów 7: 2 . Nasza szkoła z drugiego miejsca w grupie , w finale pokonała SP Dzikowiec  7: 2,  co dało nam 3 miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została Jagoda Magda kl.8B

Zdjęcia z zawodów:

           Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status