Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademia rozpoczęła się powitaniem oraz przemówieniem pana dyrektora Józefa Babiarza, wójta Gminy Cmolas pana Eugeniusza Galka oraz Przewodniczącego Rady Rodziców pana Andrzeja Kudelskiego. Podczas części oficjalnej rozdane zostały nagrody Dyrektora dla nauczycieli naszej szkoły.

Druga część uroczystości rozpoczęła się występem kabaretowym w wykonaniu Nikodema Serafina z klasy 5b, a następnie uczniowie klasy 4b i 5b zagrali mini koncert. Na uwagę zasługuje fakt, iż piosenki zostały zaśpiewane przy akompaniamencie na żywo. Po koncercie wystąpił zespół taneczny z naszej szkoły, który wywarł ogromne wrażenie na widzach.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji akademii.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status