W strugach deszczu

W bardzo niesprzyjającej pogodzie, odbył się w dniu  dzisiejszym Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Mimo rzęsistego deszczu, blisko 500 zawodników i zawodniczek rywalizowało o tytuł mistrzów województwa. Wśród nich była dwójka naszych uczniów, którzy jako mistrzowie powiatu w konkurencji rzutu oszczepem, godnie reprezentowali naszą szkołę i mimo fatalnych warunków atmosferycznych, uzyskali bardzo dobre rezultaty.

Roksana Jachyra, rzutem na odległość 17,72m zakwalifikowała się do ścisłego finału, w którym to najlepsza 8 uczestników walczyła o końcowy tytuł. Ostatecznie Roksana zajęła bardzo dobre 5 miejsce, co należy uznać za duży sukces, mimo małego niedosytu, gdyż dwa lepsze rzuty nie zostały zaliczone przez sędziów.  Podobnie do ścisłego finału zakwalifikował się jej kolega, Wojciech Augustyn, który z wynikiem 26,64m zajął 8 miejsce w konkursie.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status