Świat dziecięcej wyobraźni – wystawa powarsztatowa

“Świat dziecięcej wyobraźni” – pod takim hasłem została zorganizowana w naszej szkole wystawa prac uczniów, którzy pod koniec czerwca uczestniczyli w warsztatach malarskich. Jak mówili sami, to “super przygoda i niepowtarzalne spotkanie ze sztuką, którą mogli tworzyć sami z wielkim zapałem i odwagą”. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość uruchomienia swojej wyobraźni, a efekty ich twórczego działania prezentuje wystawa. Dzięki otwartości i zaangażowaniu naszych uczniów na różnorodne działania nie tylko artystyczne, możemy realizować ich pasje, oczekiwania i zainteresowania, co jeszcze bardziej motywuje nas do pracy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status