Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce

15 września 2022 r. na stadionie w Kolbuszowej odbyły się pierwsze zawody sportowe w tym roku szkolnym, w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły – Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce.

Zmagania zawodników z 10 szkół powiatowych znacznie utrudniały niekorzystne warunki pogodowe, jednak mimo tych trudności reprezentanci naszej szkoły uplasowali się na wysokich miejscach. Szkołę reprezentowali: Zuzanna Drapała, Kinga Galej, Anna Guźda, Kinga Jachyra, Julia Maciąg, Ewelina Pachucka, Maja Rzeszutek, Jakub Jachyra, Michał Kaczor, Łukasz Misiak, Michał Staszałek, Filip Wałczyk, Konrad Kopeć, Bartosz Zagroba.

W czasie tych zawodów zdobyliśmy 3 medale:

• 2 miejsce w biegu na 60 m chłopców – Michał Staszałek

• 3 miejsce w bieguna 60 m dziewcząt – Kinga Galej

• 2 miejsce w biegu na 1000 m chłopców – Filip Wałczyk

Zarówno Michał Staszałek, jak i Kinga Galej uzyskali awans do zawodów o randze wojewódzkiej.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy na kolejnym etapie rywalizacji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status