Wyprawa do Fantazji!

31 maja dzieci z klasy 0 A i 0 B wraz z wychowawczyniami pojechały do         “Fantazji” w Rzeszowie, do wspaniałego centrum zabaw.

Dzień był ciepły i słoneczny, tak jak atmosfera, która towarzyszyła dzieciom już od samego rana.  Po dotarciu do celu przed rozpoczęciem zabawy dzieci poznały zasady bezpiecznego pobytu na tym dużym placu zabaw. Następnie przez 2 godziny bawiły się na wszystkich dostępnych zjeżdżalniach, basenach z kulkami, wspinaczkach, grach zręcznościowych, trampolinie  i innych atrakcjach. Chociaż chwilami brakowało już sił nikt nie rezygnował, no chyba tylko po to żeby się napić i coś pysznego z plecaków zjeść. Śniadanie i smakołyki przygotowane przez rodziców  smakowały tak, że po powrocie do szkoły plecaki były puste.

Zmęczeni, z niewielkimi  otarciami naskórka,  ale bardzo szczęśliwi, dzieci wróciły do szkoły, gdzie czekał już pyszny obiad.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status