Wycieczka do Rabkolandu

30 maja 2022 r. uczniowie klas piątych pod opieką: p. Marii Bryk, p. Edyty Urban i p. Jacka Tyczki wzięli udział w wyjeździe do Rabkolandu w Rabce-Zdroju.

Po wejściu do środka przywitał nas przewodnik w stroju góralskim, który oprowadził grupę po obiekcie, opowiadając ciekawe historie związane z Parkiem Rozrywki. Później piątoklasiści wzięli udział w warsztatach manualnych, gdzie otrzymali drewniane owieczki, które należało udoskonalić. Uczniowie wykazali się sprytem i cierpliwością. Po zakończeniu zajęć uczniowie mogli  wziąć sobie na pamiątkę wykonane przez siebie prace. Oprócz tego otrzymali książki dotyczące powstania Rabkolandu.

Po warsztatach  piątoklasiści mogli korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie znajdowały się wokół nich. Strefa dla dzieci (rodzinna i ekstremalna) wyróżniała się bogactwem kolorów oraz oryginalnych postaci. Nie brakowało również karuzel.  Oprócz popularnych w innych parkach urządzeń; znajdują się też takie atrakcje jak: Łódź Wikinga, Koło Widokowe, Balerina, Pontony czy ekstremalny Music Express.

W Parku Rozrywki nasi uczniowie spędzili  miło czas i bawili się znakomicie. Aura pogodowa była znakomita! Oczekiwany wyjazd zapewnił młodzieży możliwość aktywnego wypoczynku i relaksu. Wszyscy mogli wypróbować różnorodne atrakcje parku i zintegrować się ze sobą.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status