Mamy Mistrza. Brawo Mikołaj

W dniu 14 czerwca 2022 roku na basenie w Dębicy odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Z całego województwa podkarpackiego w drodze eliminacji do zawodów finałowych zakwalifikowało się po 12 zawodniczek i zawodników w każdym z czterech styli pływackich (dowolnego, klasycznego, grzbietowego i motylkowego) na dystansie 50 metrów.

W tym zaszczytnym gronie znalazł się uczeń naszej szkoły Mikołaj Wójcik. Do zawodów przystąpił jako główny faworyt do zwycięstwa ponieważ już w półfinałach osiągnął najlepszy czas w wyścigu w stylu motylkowym. Nie zawiódł i w wyścigu finałowym pokonał wszystkich przeciwników uzyskując czas 28,00 s. Tym samym Mikołaj Wójcik zdobył tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

Gratulujemy Mikołajowi i życzymy kolejnych sukcesów w życiu sportowym i pozasportowym.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status