7a nad Soliną

13 czerwca 2022 obfitował w wycieczki klasowe. Uczniowie 7a prawie w komplecie wybrali się skoro świt nad Solinę. Po drodze zatrzymaliśmy się w Uhercach Mineralnych, żeby nietypowo pozwiedzać okolice z drezyn rowerowych, po czym wyruszyliśmy nad samą Solinę. Słońce towarzyszyło nam na koronie największej w Polsce zapory wodnej,  jak i podczas przejażdżki statkiem wokół zalewu. Niektórym dane było nawet zasmakować pracy sternika i, na szczęście, uczniowie okazali się być tak uzdolnieni, że wróciliśmy cali i zdrowi na  przystań.

W drodze powrotnej zahaczyliśmy o ruiny klasztoru w Zagórzu i, rzecz jasna, o McDonald’s w Sanoku, po czym wróciliśmy do Cmolasu. Dziękujemy opiekunom (paniom Marii Margańskiej i Danucie Piórek) za czuwanie nad całą grupą oraz panu Tomaszowi Dziurawiec, przewodnikowi wycieczki, za sprawne jej prowadzenie i bardzo ciekawe opowieści po drodze.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status