Wizyta w szkolnej bibliotece

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Dlatego 17 maja dzieci z grupy 0 A i 0 B wraz z wychowawczyniami odwiedziły bibliotekę szkolną.

W bibliotece przywitała dzieci pani bibliotekarka i zaprosiła do wysłuchania dwóch pięknych opowiadań, które dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem . Następnie przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały kolorowe i bogato ilustrowane  książeczki dla dzieci. Potem dzieci zadawały pani bibliotekarce pytania. Pani opowiedziała im o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły, jak wygląda karta książki oraz zadeklarowały, że wszyscy w pierwszej klasie będą pożyczać i czytać książki z naszej biblioteki.

Spotkanie odbyło się w serdecznej i pełnej miłych wrażeń atmosferze. Na zakończenie wizyty dzieci złożyły pani Marcie życzenia z okazji minionego Dnia Bibliotekarza.

Była to nasza pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w bibliotece.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status