„Poczytaj mi , proszę” … kolejne spotkania za nami

28 kwietnia 2022r. klasę 1b odwiedziła Pani Natalia Urban, która miesiąc wcześniej odbywała u nas praktyki. Studentka została bardzo mile przyjęta i obdarzona wielką sympatią przez uczniów, dlatego wróciła do nas aby poczytać dzieciom opowiadania o krasnoludkach i olbrzymie. Piękne czytanie, modulacja głosu i interpretacja w wykonaniu Pani Natalii porwała pierwszoklasistów, którzy w skupieniu i zachwycie słuchali opowiadania.

Natomiast 4 maja 2022r. swoją obecnością ucieszyły nas Panie pracujące na co dzień w tutejszej szkole. Pani Bernadeta oraz Pani Dorota swoim czytaniem  uatrakcyjniły uczniom poznanie kolejnej przygody niesamowitej dziewiątej już skarpetki z cyklu „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.  Dzięki takim spotkaniom czytanie na głos nie tylko pozwala skupić się na tekście i rozwijać umiejętności czytelnicze, ale również buduje społeczność i łączy nas ze sobą. Na szczęście sposobności do czytania ani pomysłów na organizowanie spotkań czytelniczych nam nie brakuje, także już niedługo kolejni goście odwiedzą naszą klasę.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status