Kolejny gest solidarności z Ukrainą

Fot. https://dziennikpolski24.pl/zwierzeta-na-wojnie-domowej/ar/3704362

W obliczu wielkiej tragedii, jaka przez cały czas dotyka naród ukraiński, społeczność naszej szkoły kolejny raz okazała swą solidarność i otworzyła swe serca, aby pomóc tym, którzy są bezradni bez pomocy człowieka. Wiemy, że wiele zwierząt pozostaje nie tylko w strefie działań wojennych ale również na terenach tymczasowo okupowanych: w schroniskach, w zoo, na dworcach, ulicach, w rozburzonych gospodarstwach, w zamkniętych mieszkaniach. Bez pomocy człowieka ta sytuacja może być niestety dla nich wyrokiem. Dlatego współpracując z wolontariuszami i lekarzem weterynarii z Głogowa Małopolskiego, kolejny raz przekazaliśmy około 100 kg. karmy suchej i mokrej  dla zwierząt, która została zakupiona za fundusze uzyskane z kiermaszu wielkanocnego zorganizowanego w naszej szkole.

Koordynator akcji – Renata Krakowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status