Sukcesy uczennic w powiatowym konkursie historycznym

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12 kwietnia 2022 roku ,w ZST w Kolbuszowej odbył się konkurs historyczny pt. Bohaterowie tamtych dni. W ramach w/w konkursu uczennice naszej szkoły przygotowały plakaty tematyczne, a następnie je zaprezentowały. W konkursie powiatowym wzięło udział czterdziestu uczestników. Aleksandra Kłosowska( klas 8 a) zajęła II miejsce,  zaś Natalia Kosiorowska( klas 8 a) i Antonina Wrzask ( klas  7 a) otrzymały wyróżnienia. W konkursie wzięła również udział uczennica klasy 5 a- Natalia Sobolewska, która samodzielnie wykonała pracę oraz dobrze przygotowała swoja prezentację. Konkurs odbył się w ramach XIV edycji Powiatowego Sejmiku  Uczniowskiego. Aleksandra Marut godnie reprezentowała naszą szkołę zasiadając w zespole młodzieżowym, którego celem było opracowanie stosownej rezolucji. Opiekunami uczennic w konkursie były: p. Małgorzata Urbańczyk, p. Anna Wilk.

Gratulujemy uczennicom.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status