Spacerkiem po Urzędzie Gminy Cmolas

30 marca 2022r. Wójt Gminy Cmolas – Pan Eugeniusz Galek przyjął uczniów klasy 1b ze Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Czekanowskiego. Pobyt w Urzędzie Gminy rozpoczął się w gabinecie Pana Wójta od słodkiego poczęstunku i rozdania broszur przedstawiających historię naszej Gminy. Pan Wójt opowiedział o tym, jakie ma zadania i jaka jest jego rola w Gminie. Wyjaśnił uczniom znaczenie herbu gminy Cmolas, który uczniowie zauważyli w gabinecie, a także odpowiedział na inne pytania zadawane przez pierwszoklasistów. Następnie gospodarz zaprowadził całą gromadkę do sali konferencyjnej/sali narad, gdzie opowiedział o tym, czym zajmuje się Urząd Gminy i poszczególne referaty oraz jaką rolę pełni Rada Gminy. Pan Wójt z wielką cierpliwością i spokojem po raz kolejny odpowiadał na przeróżne pytania uczniów, a na zakończenie miłego spotkania uczniowie wraz z wychowawcą zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z włodarzem naszej Gminy.

Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą serdecznie dziękują Panu Wójtowi za miłe przyjęcie i poświęcony czas. Jak zawsze nasza klasa może liczyć na życzliwość i współpracę Pana Wójta, dlatego mamy odwagę nazwać Pana Eugeniusza Galka przyjacielem klasy 1b.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status