Bieganie na medal

Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi uczniowie, podczas rozgrywanych w dniu dzisiejszym  Indywidualno – Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody, które odbyły się na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej, były eliminacją do zawodów wojewódzkich i prawo startu  w nich, miały  po dwie najlepsze drużyny z powiatów; dębickiego, kolbuszowskiego,mieleckiego,  oraz ropczycko-sędziszowskiego w różnych kategoriach wiekowych. Jako zwycięzcy zawodów powiatowych obie nasze reprezentacje,  miały spore szanse i nadzieje na uzyskanie dobrego wyniku. I nadziei tych nie zawiedli, gdyż zarówno dziewczęta jak i chłopcy znaleźli się na miejscach medalowych, odpowiednio na drugim i trzecim. W związku z tym, że tylko dwa pierwsze miejsca dawały awans do zawodów wojewódzkich, w dalszym etapie rywalizacji zobaczymy tylko dziewczęta, co nie umniejsza dobrego startu chłopców, którzy również zasługują na wyróżnienie.

Na sukces najbardziej zapracowały: Aleksandra Szuban, Wiktoria Borowiec, Łucja Wilczyńska, Natalia Wit, Natalia Wilk, Jagoda Magda oraz rezerwowe; Milena Mycek oraz Aleksandra Róg.

Na wyróżnienie zasługuje również indywidualny wynik młodszej koleżanki wyżej wymienionych dziewcząt. Maria Czachor, bo o niej mowa, startowała w biegu na dystansie 800m klas młodszych (rocznik 2009 – 2010), gdzie zajęła bardzo dobre 4 miejsce i była bardzo blisko awansu do finału, gdyż trzy najlepsze miejsca indywidualnie, dawały możliwość startu w  zawodach wojewódzkich.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status