„Robiąc to, co kochasz, nie tylko spełniasz swoją duszę, ale także tworzysz magię dla innych”.

To już kolejny raz w naszej szkole została zorganizowana wystawa prac plastycznych, tym razem Amandy Faryniarz – uczennicy klasy ósmej, która chce rozwijać swoje zdolności, a jej prace wywołują podziw i zasługują na duże uznanie. To wielka radość dla naszej społeczności szkolnej, że są takie osoby jak Amanda,  pragnące rozwijać swój talent korzystając ze wskazówek podczas indywidualnych konsultacji, jak również na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych. Niejednokrotnie uczniowie naszej szkoły udowodnili, że proces rozwoju tych ponadprzeciętnych umiejętności jest dla nich ważny. To oni poprzez swoje zaangażowanie w twórcze działanie i postawę otwartą na rozwijanie swych zdolności, umiejętności i pasji, przy wsparciu rodziców wykazujących pozytywny stosunek do uzdolnień dziecka, niejednokrotnie zaskakują nas dorosłych, mobilizują do działania i otwartej postawy na coraz nowsze wyzwania. Gratulujemy Amandzie i życzymy samych sukcesów na płaszczyźnie artystycznej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status