Pierwszoklasiści u Milusia

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia to wyjątkowo radosne święto dla dzieci na całym świecie, gdyż obchodzą je razem z pluszakami, które tak bardzo uwielbiają.

Uczennice i uczniowie klasy 1A w tym dniu wybrali się do Milusia, który mieszka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie. Tam złożyli Milusiowi życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Potem były różne atrakcje, przygotowane przez Panią Ewę specjalnie na tę okazję – zgadywanki, ciekawostki, piękne, głośne czytanie, układanki i seria pytań z nagrodami – słodkościami. Wszyscy bawili się znakomicie. Był też moment na wypożyczenie sobie książeczek do czytania w domu. Na pamiątkę spotkania Pani Ewa zrobiła zdjęcie Milusiowi i gościom – pierwszoklasistom.

Była to druga wizyta w tym ważnym dla dzieci miejscu, w ramach comiesięcznych spotkań z ciekawą książką, które realizują pierwszoklasiści z wychowawczynią Panią Mariolą w trosce o wyrabianie nawyków czytelniczych.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status