Pierwszoklasiści i trzecioklasiści w kinie Cinema3D

 

Wszyscy wiedzą doskonale, że człowiek i pies potrafią się zaprzyjaźnić. Ale, że aż tak wspaniale?

O tym przekonali się pierwszoklasiści i trzecioklasiści z naszej szkoły, którzy z wielkim zainteresowaniem oglądnęli w kinie Cinema3D w Mielcu film pt. “Jak rozmawiać z psem”. Poznali głównego bohatera Oliwiera – technologicznego geniusza i jego przyjaciela psa o imieniu Henry. Podczas tajemniczego eksperymentu  między Oliwierem i psem nawiązała się telepatyczna więź. Chłopiec słyszał myśli własnego psa, dzięki czemu mogli ze sobą normalnie rozmawiać. Ta relacja wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród naszych uczniów. Szybko jednak pojawiło się zaniepokojenie o losy tych przyjaciół. Podejrzani ludzie chcieli poznać tajniki tego telepatycznego eksperymentu. I wtedy zaczęła się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

Nasi uczniowie z zachwytem oglądali ten film. Z pewnością przyjaźń tam ukazana na długo pozostanie w ich pamięci.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status