Nakrętki dla Majki

8 września 2021 roku 76 uczniów naszej szkoły zaangażowało się w ogłoszoną jednodniową akcję pt. “Nakrętki zbieramy, dzieciom pomagamy” – zbiórkę plastikowych nakrętek, które tego samego dnia zostały przekazane rodzicom Mai Pyzińskiej. To już kolejny rok i kolejna taka akcja w naszej szkole, która obecnie ze względów na ogłoszoną pandemię, przybrała inny charakter. Zachęcamy wszystkich do systematycznego zbierania nakrętek, które jest pozytywnym działaniem związanym z ochroną środowiska, a ponadto wspierają rehabilitację chorych  i  potrzebujących dzieci.

Koordynator akcji – pedagog szkolny Renata Krakowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status