WIKTORIA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

W dniu 29 września 2021 r. na Stadionie Sportowym Resovii Rzeszów odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnej lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Wiktoria Borowiec z kl. 8B w pchnięciu kulą, Aleksandra Szuban kl.8B w biegu na 600 m, Konrad Skowroński z kl. 8A w skoku w dal oraz Konrad Starzec z kl. 8A w pchnięciu kulą. Wszyscy zakwalifikowali się z zawodów powiatowych. Najlepiej z nich zaprezentowała się Wiktoria, która zwyciężyła w pchnięciu kulą dziewcząt z bardzo dobrym wynikiem 8,85 metra, którym poprawiła swój wynik z zawodów powiatowych, aż o 1,74 m. Tym samym została Mistrzynią województwa Lekkoatletycznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą. Gratulujemy Wiktorii złotego medalu i ustanowieniu nowego rekordu życiowego w tej dyscyplinie oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Więcej zdjęć z finału do zobaczenia na Facebooku: https://www.facebook.com/Podkarpacki-Wojew%C3%B3dzki-Szkolny-Zwi%C4%85zek-Sportowy-w-Rzeszowie-345412148885501

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status