Rok szkolny 2021/22 rozpoczęty!

1 września 2021 r. w Szkole Podstawowej w Cmolasie rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/22. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. o godz. 8.00 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w sposób następujący : Na hali sportowej zgromadzili się Pan Dyrektor, nauczyciele, rodzice a przede wszystkim uczniowie klas I – III.

Pozostali uczniowie z klas IV – VIII spotkali się ze swoimi wychowankami w salach lekcyjnych.

Podczas uroczystości wprowadzono sztandar szkoły, został odśpiewany hymn państwowy. Pan Dyrektor Józef Babiarz powitał wszystkich zgromadzonych. Następnie wygłosił przemówienie, w którym życzył wszystkim szczęścia, wytrwałości, spokojnej pracy oraz uzyskania samych sukcesów, w tym, nie łatwym dla wszystkich nowym roku szkolnym.

Podczas części oficjalnej odbyło się również ślubowanie klas pierwszych. Pierwszoklasiści przyrzekali, że będą uczyć się pilnie, kochać swoją Ojczyznę i rzetelnie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Inaugurację uświetniła część artystyczna w formie wiersza i piosenki.Uczniowie pożegnali wakacje     i powitali nowy rok szkolny.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status