Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca w Szkole Podstawowej im. prof. Jana Czekanowskiego w Cmolasie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/21. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. o godz. 8.00 w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Po zakończeniu nabożeństwa udano się do szkoły.

Ze względu na pandemię koronawirusa nie wszyscy mogli uczestniczyć  w akademii.  W sali gimnastycznej zgromadzili się:  dyrekcja, p. wójt Eugeniusz Galek, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców, a przede wszystkim tegoroczni absolwenci. Pozostali uczniowie z  kl. I-VII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Nie zabrakło podziękowań i okolicznościowych przemówień: p. dyrektora Józefa Babiarza, p. wójta Eugeniusza Galka oraz przewodniczącego Rady Rodziców.

Podczas uroczystości wręczono stypendia ufundowane przez Wójta Gminy Cmolas  za osiągnięcia dydaktyczne i sportowe oraz Nagrody Dyrektora dla najzdolniejszych uczniów, a całość dopełniona została występem  artystycznym uczniów. Przy dźwiękach znanej piosenki „Szczęśliwej drogi już czas”, wykonanej przez uczennice z kl. VII,  ósmoklasiści odebrali z rąk wychowawców świadectwa i nagrody książkowe.

Uczniowie nagrodzeni przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Cmolasie za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021: 

  1. Konrad Wilk kl. VII b
  2. Oliwia Mokrzycka Kl. VI b
  3. Nikodem Wilczyński kl. VI b
  4. Roksana Jachyra kl. VI b
  5. Oliwia Pyra kl. IV a
  6. Daria Misiak kl. VIII a
  7. Sonia Rzeszutek kl. V b
  8. Antonina Wrzask VI a

Stypendia Wójta Gminy Cmolas za naukę i osiągnięcia sportowe:

Protokół Komisji Stypendialnej

List Ministra z okazji zakończenia zajęć dydaktycznych

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego od Starosty Powiatu Kolbuszowskiego

Życzymy całej społeczności szkolnej bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status