Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Piłce Ręcznej Dzieci

W dniu 10 czerwca 2021r. w III Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Dzieci w Piłce Ręcznej. Nasza drużyna chłopców zdobyła I miejsce wygrywając w finale z następującymi szkołami:

  • Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim;
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Przemyślu;
  • Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Rzeszowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy sportowej (6B) w składzie:
Augustyn Kacper
Augustyn Wojciech
Halat Hubert
Kiwak Szymon
Litwin Michał
Lubera Szymon
Serafin Maciej
Urban Bartłomiej
Wilczyński Nikodem
Zagroba Kacper
Zagroba Lucjan

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status