BEZPIECZEŃSTWO – WAŻNA SPRAWA !

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły, jako najmłodsi mieszkańcy terenów wiejskich, zostali zaproszeni do udziału w przedsięwzięciu organizowanym przez KRUS – do Ogólnopolskiego Konkursu  Plastycznego dla Dzieci “Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Trzecioklasiści z naszej szkoły przyjęli to zaproszenie i podczas zajęć edukacyjnych z wychowawczynią z dużym zaangażowaniem prezentowali wiedzę o bezpieczeństwie pracy i zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych.  Czworo z nich: Asia, Wiktor, Nikodem i Bartosz – zdecydowali się wykonać prace plastyczne i wziąć udział w konkursie, promując w ten sposób pozytywne zachowania związane z przebywaniem i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Prace naszych reprezentantów trafiły do KRUS – organizatorów tego ogólnopolskiego konkursu.

Czekamy na wyniki konkursu. Trzymamy kciuki!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status