Kolejny sukces Oliwii Mokrzyckiej

 

Oliwia Mokrzycka po raz kolejny przysporzyła radości naszej szkole.

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu corocznie organizuje prestiżową ogólnopolską Olimpiadę Języka Angielskiego dla Juniorów adresowaną do uczniów szkół podstawowych.

W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie naszej szkoły mając okazję zmierzyć się z niełatwym testem I części etapu szkolnego. Wyniki były naprawdę dobre (gratulacje wszystkim śmiałkom) i choć niewiele, to jednak paru uczniom zabrakło punktów do awansu do kolejnej części Olimpiady. Jedynie Oliwia Mokrzycka z klasy VIb awansowała do II części I etapu.

Obecnie Olimpiada wkroczyła w II etap i po publikacji wyników kolejnego (w sumie już trzeciego) trudnego testu wiemy,  że Oliwia otrzymała awans do kolejnej II części II etapu. Tym razem będzie to prezentacja video przesłana jurorom z WSJO w Poznaniu. Trzymamy kciuki za dalsze powodzenie Oliwii bo to już półmetek Olimpiady, a poziom wciąż rośnie!

Gratulacje!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status