Pozdrawiamy świątecznie!

Życzenia

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, chcielibyśmy życzyć Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Pracownikom Emerytom, Rodzicom  oraz całej Społeczności Szkolnej, przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt! Ponieważ nie mogliśmy w tym roku tego zrobić osobiście, przesyłamy życzenia przygotowane przez młodszych uczniów naszej szkoły.

Dziękuję za zaangażowanie uczniów w nagranie oraz Rodzicom za współpracę i wyrozumiałość.

Udział wzięli:

Zuzanna Maciąg
Lena Janus
Amelia Janus
Milena Trojnacka
Barbara Górecka
Dominik Górecki
Jakub Lubera
Kacper Burek
Patryk Bajor
Szymon Kasza
Bartosz Blat

Z poważaniem i ogromnymi pozdrowieniami,

Opiekun Samorządu Uczniowskiego.

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status