Daria Misiak laureatką VI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „ List do Świętego Mikołaja”

Jury VI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego ,,List do Świętego Mikołaja” wczoraj ogłosiło swój werdykt. Okazało się, że wśród laureatów w kategorii klas VII –VIII znalazła nasza uczennica Daria Misiak, która napisała pracę na temat: ,,Pandemia koronawirusa zmieniła moje życie. Opisz w liście do Św. Mikołaja swoje refleksje i pragnienia w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną” i zdobyła III miejsce.

Przy ocenie prac (70 z 19 szkół w województwie podkarpackim) jury zwracało uwagę na następujące elementy: zgodność pracy z tematem, poprawność językową, ortografię, interpunkcję, estetykę pracy, pomysłowość, oryginalne ujęcie tematu, walory artystyczne. Prace oceniano w skali od 0 do 16 punktów w kategorii literackiej, dodatkowe punkty można było uzyskać za walory estetyczne. Maksymalnie można było zdobyć 18 punktów.

Tematyka zorganizowanego konkursu promowała zdrowy tryb życia.

Cieszymy się, że jurorom spodobała się praca Darii i życzymy kolejnych sukcesów literackich.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status