Spotkanie autorskie Pana Michała Rusinka z naszymi uczniami

Michał Rusinek – polski literaturoznawca, tłumacz, pisarz, doktor habilitowany nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Były sekretarz Wisławy Szymborskiej.

W ramach projektu Szkoła 6.0 (Polska Szkoła im. W. Szymborskiej w Leuven oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Czekanowskiego w Cmolasie)  został zorganizowany konkurs recytatorski “Wierszyków Domowych” Pana Michała Rusinka.
W dniu 20 czerwca w  ramach nagrody specjalnej dzieci, które wzięły udział w konkursie (nagrały film z recytacją wiersza) mogły spotkać się (online) z autorem, zadać pytanie i posłuchać jego wierszy… w jego własnym wykonaniu!
Zapraszamy na “Damaszek” i “Brukselę” – z “Kefiru w Kairze”.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania autora z uczniami naszej szkoły oraz uczniami partnerskiej szkoły w Leuven. To bardzo miłe i niepowtarzalne wydarzenie, na długo pozostanie w naszej pamięci.

Pan Michał Rusinek recytuje wiersze dla laureatów konkursu recytatorskiego.

Seria pytań uczniowskich do Pana Michała Rusinka

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status