Konkurs Recytatorski on-line rozstrzygnięty!!!

Konkurs był adresowany do uczniów naszej szkoły i organizowany we współpracy z partnerską szkołą im. Wisławy Szymborskiej w Leuven w Belgii w ramach projektu ,,Szkoła 6.0”.
Osoby, które wzięły w nim udział, miały za zadanie nauczyć się wiersza Michała Rusinka na pamięć, nagrać film i przesłać go do organizatorów.
Miło nam poinformować, że wpłynęło do nas 18 nagrań. Poziom prezentowanych wierszy był bardzo wysoki, a kreatywność uczniów przerosła nasze oczekiwania.
Jury w składzie: Magdalena Czwałga, Edyta Urban i Elżbieta Łagoda brało pod uwagę dykcję i ogólny wyraz artystyczny.
Oto wyniki konkursu:
Kategoria 0 – III
I miejsce – Karol Petejko kl. 0
II miejsce – Nikodem Serafin kl. II
III miejsce – Wiktoria Chmielewska kl. 0
Wyróżnienia: Agata Czachor kl. I, Jakub Serafin kl. I

Kategoria IV-VII
I miejsce – Klaudia Chmielewska kl. V
II miejsce – Weronika Kaczmarska kl. IV
III miejsce – Anna Myszka kl. VI, Aleksander Sudoł kl. IV
Wyróżnienia: Antonina Wrzask kl. V, Gabriela Pytlak kl. V, Magdalena Ruman kl. V, Tymoteusz Maciąg kl. V, Bartłomiej Czerw kl. V, Mateusz Janus kl. V, Konrad Wilk kl. VI, Daria Misiak kl. VII, Katarzyna Ruman kl. VII.

W związku z epidemią koronawirusa dyplomy i nagrody zostaną wręczone w późniejszym terminie.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi i talentu, a Rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie i współpracę 😊

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status