Podwójne złoto

Dzięki bardzo dobrej grze,  doskonały wynik osiągnęły  obydwie nasze reprezentacje podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci w Koszykówce. Zawody, które odbyły się w dniu dzisiejszym w Majdanie Królewskim zakończyły się dla naszych uczniów najlepiej jak  tylko mogły, gdyż obie nasze drużyny, zarówno dziewczęta jak  i chłopcy zwyciężyli w swoich kategoriach. W związku z dużą liczbą drużyn i związanym z tym skróconym czasem gry (4 kw. x 3min) dochodziło do zaciętych spotkań i dramatycznych końcówek. Najwięcej  opanowania w tych sytuacjach, jak się okazało w końcowym rozliczeniu zachowali nasi reprezentanci i to właśnie oni będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych. Nadmienić należy, że trzon obydwu  reprezentacji stanowili uczniowie klas piątych ( w zawodach brali udział uczniowie klas 6 i młodsi) jest to więc doskonały prognostyk na kolejne zawody w przyszłym roku szkolnym.

W związku z tym, że był to historyczny start obydwu naszych reprezentacji, pozwolę sobie na wyróżnienie wszystkich uczniów, którzy przyczynili się do w/w sukcesu.

Byli to:  Kacper Augustyn, Wojciech Augustyn, Lucjan Zagroba, Hubert Halat, Miłosz Magda, Konrad Skowroński, Jakub Borowiec, Marcel Grzesiak, Urban Bartłomiej, Mikołaj Wójcik oraz Wiktoria Borowiec, Roksana Drapała, Emilia Faryniarz, Roksana Jachyra, Anna Krakowska, Oliwia Mokrzycka, Milena Mycek, Aleksandra Szuban, Łucja Wilczyńska, Natalia Wilk oraz Natalia Wit.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

Dziewczęta;

1. SP Cmolas

2. SP Raniżów

3. SP Majdan Królewski

4. SP Kolbuszowa nr 2

Chłopcy:

1. SP Cmolas

2. SP Majdan Królewski

3. SP Kolbuszowa nr 2

4. SP Lipnica

5. SP Raniżów

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status