Klikam z głową – bezpieczeńswo w sieci

Nasza szkoła bierze udział w kampanii profilaktycznej „Klikam z głową” realizowanej przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej – Delegatura w Rzeszowie.

Świat smartfonów, tabletów, komputerów i Internetu to świetne miejsce – pod warunkiem, jeśli wiemy, jakich zagrożeń unikać.

Jak pozostać „po jasnej stronie” sieci? O tym 5 lutego 2020r. dowiadywali się nasi uczniowie z klas najmłodszych 1-3. Dzieci nauczyły się jak unikać zagrożeń i bezpiecznie surfować po Internecie. Uczniowie oprócz bardzo cennych informacji, otrzymali ulotki i gry edukacyjne od prowadzących.

Jest to już druga część zajęć edukacyjnych w naszej szkole poświęcona bezpieczeństwu dzieci w sieci. Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w tego typu zajęciach już w październiku.

Serdecznie dziękujemy pani Barbarze Gretkowskiej i p. Dariuszowi Garbaczewskiemu za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć z naszymi uczniami.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status