Dzień Babci i Dzień Dziadka

W dniu 29 stycznia w naszej szkole wychowawczynie i dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 A i B uczestniczyli w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Na samym początku pan dyrektor Józef Babiarz przywitał zebranych gości, wygłosił przemowę i złożył wszystkim seniorom życzenia.

Po wystąpieniu pana dyrektora przyszedł czas na najmłodszych aktorów. Dzieci wykonały inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. “Rzepka” oraz na cześć swoich kochanych dziadków i babć śpiewały piosenki i recytowały życzenia. Dziadkowie i babcie ugoszczeni słodkościami w skupieniu i zadumie słuchali swoich wnucząt.

Wszyscy zebrani na koniec uroczystości otrzymali od swoich pociech domowe pierniki i kwiatuszki. Po rozdaniu upominków uroczystość uświetnił młody i utalentowany zaproszony gość Michał Stochel. Wykonał on kilka znanych piosenek i utworów.

Za wizytę i przybycie serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również kochanym rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Dzień ten na długo utkwi w naszej pamięci.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status