Biblijny konkurs plastyczny

Trzydziestu sześciu uczniów naszej szkoły z klas od I do IV wzięło udział w Biblijnym Konkursie Plastycznym Diecezji Rzeszowskiej pt. „Eucharystia daje życie” na podstawie ewangelii wg. św. Marka, organizowanego przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II Diecezji Rzeszowskiej pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Ze złożonych prac na etapie szkolnym zostały wybrane trzy w kategorii „młodsza” i trzy w kategorii „starsza”. Na szczeblu diecezjalnym w konkursie wzięło udział 638 dzieci z 55 szkół. Do etapu diecezjalnego zostało nadesłanych 135 prac z grupy młodszej (kl. I – II) i 108 prac z grupy starszej (kl. III- IV). Komisja konkursowa przyznała wyróżnienie uczennicy naszej szkoły Barbarze Góreckiej z klasa I „b”. Natomiast 11 lutego br. w galerii Millenium Hall w Rzeszowie odbył się uroczysty wernisaż prac plastycznych. W obecności ks. bp. Edwarda Białogłowskiego, ks. dr. Marka Dzika i przedstawicieli kuratorium, uczniowie najlepszych miejsc otrzymali nagrody.  Rodzicom i samej laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i talentów. Wystawę prac plastycznych można podziwiać w Milenium Hall na II poziomie budynku obok DagArt Galerie i LuxMed do 2 marca 2020r. Serdecznie zapraszamy. Kliknij FOTOGALERIA

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status