Choinka nadziei

W świąteczny nastrój wprowadza nas pięknie przystrojona choinka, znajdująca się w holu szkoły. Jak co roku, otrzymaliśmy dwa drzewka od Pana Tomasza Białka, Podleśniczego Nadleśnictwa Kolbuszowa. Jedną choinką obdarujemy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, natomiast drugą możecie podziwiać na szkolnym korytarzu. W tym roku w przyozdabianie choinek zaangażowały się uczennice siódmej i ósmej klasy.

Boże Narodzenie to dla wielu osób najważniejszy czas w roku. Chwile spędzone w rodzinnym domu, w gronie najbliższych osób, przepełnione są uśmiechem i miłością. Wspólne przygotowywanie świątecznych potraw, śpiewanie kolęd czy obdarowywanie się prezentami to obrazki, które zostają z nami na długo.

Niestety, los nie jest dla wszystkich tak łaskawy. Wśród nas są osoby, które z różnych względów nie mogą cieszyć się z tą niezwykłą atmosferą. Dlatego co roku jako społeczność szkolna w Cmolasie odwiedzamy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, składając im najserdeczniejsze życzenia oraz wręczając ozdobioną choinkę świąteczną.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status