Nasi REPREZENTANCI recytowali w SOK w Cmolasie

14 listopada 2019 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie odbyły się gminne eliminacje Podkarpackiego Konkursu „LITERATURA i DZIECI” pod hasłem „W świecie wyobraźni”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas młodszych i starszych, wyłonieni wcześniej w eliminacjach szkolnych.
Jury konkursowe oceniało recytacje według następujących kryteriów:
– dobór repertuaru,
– interpretacja,
– kultura słowa,
– walory wychowawcze.
Poziom recytacji uczestników konkursu – uczniów gminy Cmolas był bardzo wysoki. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty w każdej kategorii wiekowej:

– w kategorii klas 0 – 2:   I miejsce – Nikodem Serafin – kl. 2,  III miejsce – Szymon Kasza – kl. 2

– w kategorii klas 3 – 5:   I miejsce – Jakub Paluch – kl. 4 „b”,  II miejsce – Weronika Kaczmarska – kl. 4 „b”

– w kategorii klas 6 – 8:   I miejsce – Aleksandra Szuban – kl. 6 „b”,  II miejsce – Katarzyna Ruman – kl. 7 „b”

Jury przyznało recytatorom dyplomy i nagrody. Ponadto zwycięzcy I i II miejsc zakwalifikowali się do następnego – rejonowego etapu tego konkursu, który odbędzie się 28 listopada 2019 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie.
Gratulujemy zwycięzcom i paniom:  p. Edycie Urban, p. Halinie Guściora i p. Marioli Wiśniewskiej, które przygotowały tak wspaniałych reprezentantów naszej szkoły.

Życzymy im powodzenia i dalszych sukcesów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status